Koncertowa inauguracja Sezonu w Starych Babicach

paź 15, 2022

Udana inauguracja sezonu w Starych Babicach.
Po szarpanym początku oraz przegranej na własne życzenie końcówce w pierwszym secie nastąpiła mobilizacja w zespole. Kolejne sety to koncertowa gra całego zespołu.
Końcówki setów należały do naszego zespołu. Koncertowa gra blokiem oraz skuteczne ataki pozwalały konsekwentnie wygrywać sety a co za tym idzie całe spotkanie. Kluczem do wygranej była zagrywka która totalnie uniemożliwiła granie przy siatce zespołowi gości,
MVP Spotkania został Kamil “Radzik” Radzikowski z dobytkiem 21pkt i skutecznością na poziomie 55%.
IŁ Capital iProArt Huragan Stare Babice – KTS Flot Iskra Warszawa 3:1 ((25:27, 25:21, 25:17, 25:22)
Dziękujemy przybyłym kibicom oraz głośnej ekipie VipWork Group Sp z o.o. za głośny i ciepły doping. Bez Was nie ma Nas. Dziękujemy