Seniorki: 2 mecze, 4 punkty

lut 5, 2024

W miniony weekend nasze seniorki rozegrały aż dwa mecze, oba wyjazdowe. W sobotę podejmowały Promotora Gózd a dzień później w Grodzisku Mazowieckim miejscową Spartę.

Mecz z Promotorem zaczął się bardzo dobrze. Dziewczyny pokazały, że zwycięstwo nad Jokerem Kozienice nie było przypadkowe i pewnie wygrały dwa pierwsze sety. W trzecim do głosu doszły gospodynie i wygrały do 18. Był to pierwszy stracony set zawodniczek Mariusza Cendrowskiego w tym roku. W czwartej partii meczu zwycięstwo “wymknęło się z rąk” naszym siatkarkom, które już prowadziły 14:6 i 20:16 a mimo to przegrały W tie-breaku rozpędzone gospodynie na dały sobie wyrwać zwycięstwa i zgarnęły 2 punkty.