Seniorki: przełamanie na zakończenie rundy

gru 5, 2023

Nasze dziewczyny na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek pewnie pokonały 3:0 w Warce miejscowy WTS. Ani przez chwilę siatkarki z Babic nie oddały pola rywalkom.

Zawodniczki Mariusza Cendrowskiego bardzo dobrze weszły w mecz, od prowadzenia 3:1, 7:2, 12:6, 16:8. Właściwie cały set był grany pod dyktando naszych siatkarek, które pewnie wygrały 25:16.

Druga partia meczu tylko na początku była wyrównana (3:3). Zawodniczki Huraganu szybko przejęły inicjatywę (7:4). Po dwóch błędach w naszych szeregach gospodynie zdołały jeszcze wyrównać (8:8) ale to było wszystko na co było stać WTS Warkę w tej partii. Gdy w pole zagrywki wchodziła Kamila Cyrych na tablicy widniał wynik 11:9. Nasza przyjmująca opuściła serwis dopiero przy rezultacie 18:9. Set zakończył się pewnym wynikiem 25:15.

Na trzeci set wyszły zawodniczki, które jeszcze nie grały tego dnia. Skrzętnie wykorzystały to gospodynie, które prowadziły 6:4. Jednak to było wszystko na co było stać WTS tego dnia. Bardzo dobrą zmianę dała nasza środkowa Agnieszka Kalinowska, która zanotowała 5 bloków (12:7). Ostatecznie wygraliśmy 25:14 i całe spotkanie 3:0.

Bardzo dobre spotkanie zagrała cała nasza drużyna. Poza wspomnianymi zawodniczkami na pewno na wyróżnienie zasłużyły rozgrywająca Sandra Cieślak, która bardzo mądrze kierowała grą naszej drużyny oraz atakującą Agnieszkę Steinhof.

Najbliższy weekend nasze dziewczyny mają wolny, kolejny mecz dopiero za 2 tygodnie o czym poinformuje w odpowiednim czasie.

WTS Warka vs ModernTax Huragan Stare Babice 0:3

(16:25, 15:25, 14:25)