Seniorzy: Bez punktów z Sulejówka

lut 6, 2024

Niedzielnego wieczoru nasi seniorzy nie będą dobrze wspominać. Ulegli w Sulejówku miejscowemu Herkulesowi 0:3 po bardzo słabej grze.

Pierwsze akcje meczu były wyrównane do wyniku 6:6. Wtedy trafił się przestój w grze naszego zespołu i Damian Białorudzki szybko zareagował prośbą o czas. W tym momencie posypała się nasza gra: rozgrywający musiał biegać po całym boisku aby wystawić piłkę z niedokłądnego przyjęcia, ataki lądowały po autach a przeciwnicy nic sobie nie robili z babickiego bloku. W tej partii również siatka wisiała za wysoko dla zawodników Huraganu, gdyż – już w kolejnym meczu – popełnili dużo błędów z pola zagrywki. Seta gospodarze zakończyli asem serwisowym.

Druga partia spotkania rozpoczęła się od naszego prowadzenia 3:0, 5:2. Jednak błędy w przyjęciu i ataku spowodowały, że na prowadzenie wyszli gospodarze (12:9). Każda kolejna akcja tylko zwiększała przewagę Herkulesa, który wygrał seta do 14.

Ostatnia część meczu nie odbiegała przebiegiem od pozostałych, rażące błędy naszych zawodników dały 3 punkty gospodarzom.