Seniorzy: Przełamanie!

lut 13, 2024

Po trzech słabych meczach nasi seniorzy w końcu się przełamali i pokonali wyżej notowanego rywala – UKS Orlęta Raszyn – 3:1. Awans do play-offów wciąż jest otwarty!

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków. W pierwszym secie goście praktycznie nie istnieli, bardzo dobra gra zawodników Damiana Białorudzkiego zaowocowała wygraną do 14. Kolejne sety były grane już na pograniczu: druga partia została wygrana przez Huragan na przewagi do 27. W trzecim secie ulegliśmy do 28 i na trybunach było słychać “jak zwykle nie mogą wygrać za 3 punkty”, “znów będzie tie-break”, “kto nie wygrywa 3:0…”. Na szczęście nasi siatkarze tym razem nie wykonali “rytuału” grania 5 setów i zamknęli mecz w 4 setach. Najlepszym zawodnikiem meczu został Yura Kalynskyi